4 Mayıs 2010 Salı

Onur Yapı Dekorasyon - Yatak Odaları

, Kendinize özel bir yatak odanız olsun istiyorsanız, Onur Yapı'yla tanıştırayım sizleri. Tasarımlar güzel. Piyasaya göre pahalı sanırım, şirket profilinde fiyat konusunda pek iddialı şeyler yazmamışlar. Ama firma kalite garantisi veriyor. "Ben beğendim, fiyatı önemli değil, isterim" diyorsanız, aklınızda bulunanı odanıza yapıyorlarmış.

Şirket Profili / ONUR Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.
Firmamız 1992 senesinden itibaren mobilya ve beyaz eşya sektöründe bulunmaktadır. Mobilya olarak yerli ve italyan mutfak dolabı, banyo dolabı, ray dolap (sürgü dolap), lcd üniteleri, yatak odası, çocuk mobilyası olarak hizmet vermekteyiz.Bunun yanında komple anahtar teslim ev dekorasyonu (ev tadilatı) hizmeti de vermekteyiz. Beyaz eşya ve Ankastrede bayiliklerimiz Siemens, Franke, Ariston, Smeg, General electric, Westinghouse, Amana, Buderus, Daikin klima.


İddaamız sektörde nedir? Nasil Çalişiyoruz?
Bizim mobilyada biz piyasadan en iyi fiyatı veririz en ucuza biz yaparız diye bir iddaamız yok, bizim tek bir iddaamız en iyi temiz işçilik ve en kaliteli malzemeyi harmanlayarak butik işler çıkarmamızdır.
Fakat beyaz eşya ve ankastre sektöründe daha agrasif davranıp en iyi fiyatları sunucagımıza garanti ediyoruz.


1 yorum:

  1. elinize sağlık, tanımış olduk. gerçekten oldukça kaliteli gözüküyor.

    sağolun =)

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails